fot. Mikołaj Olszewski

Kibice! Ulepszamy nasz serwis właśnie dla Was! Nasze prace nad nowym MKS-em są na ukończeniu, powracamy między innymi z chatem kibiców na stronie głównej, ale nie zamykamy się także na Wasze pomysły. Zachęcamy do podawania w komentarzach ewentualnych uwag i sugestii dotyczących działania i funkcjonalności strony, a postaramy się je tutaj wdrożyć.

5 KOMENTARZE

1. Trzymam kciuki za udany powrót Shoutboxa!
    Co do zmian:
    – utworzenie zakładki wszystkich statystyk piłkarzy występujących u nas oraz tych którzy zakończą przygodę w naszym klubie, nie ma potrzeby robienia teraz archiwum ale można by było zbierać informacje od nowego sezonu i ciągle je poszerzać, czasem miło wrócić do niektórych nazwisk.
    – Oceny wszystkich zawodników za ostatni mecz, podczas el. do LE były takie oceny i miałem nadzieje, że przeniesie się to na ligę na stałe
    – Więcej sond aby znać zdanie kibiców, częściej ludzie wolą nacisnąć jeden przycisk na myszce niż pisać komentarz
    – Konkursy o ile nie naruszy to waszego budżetu, ewentualnie postarać się o jakiegoś sponsora
    – Statystyki ile osób jest aktualnie online, ile jest zarejestrowanych – to osobiście zwykła pierdoła
    – Zrobić aktualizacje „Zgody i Kosy”
    – Zrobienie śpiewniku
    – Typery naszej ligi co można wpleść również w konkursy lub zrobić to dla zwykłej zabawy ale przeważnie ludzie potrzebują motywacji aby zacząć działać
    – Zakładka o najlepszych strzelcach poprzednich sezonów, jakieś informacje o poprzednich kapitanach (nawet o Cotrze) oraz o trenerach
    – informacja o naszej maskotce, mieście oraz historii herbu?
    Mam nadzieję, że pomogłem w jakimś stopniu 🙂

2. Wiecej szczegolow o rozgrywkach juniorskich – wyniki meczow (moze nawet jakies relacje) plus aktualna tabela.
    Szczegolnie U15 U17 U19

3. Może jakis plugin dodajcie który umożliwał by oceny łapkowe gora / dół lub / + – wypowiedzi użytkowników i wyswietlał pod każda wypowiedzią ocene danej wypowiedzi przez innych użytkowników portalu.

To samo co do całych artykułów z z sekcji news itp – co pokazywało by jak dany news info , wypowiedz każdego użytkownika jest odbierane przez wiekszość kibiców korzystajacych ze strony.

Please enter your comment!