fot. www.gkskatowice.eu

Jak poinformował na twitterze Samuel Szczygielski z Weszło.com Armin Cerimagić może dołączyć do Zagłębia Lubin.

Cerimagić to 24-letni lewy skrzydłowy, który poprzedni sezon spędził w pierwszoligowym GKS-ie Katowice. Zagrał w 17 spotkaniach katowiczan i zdobył 2 gole. Część poprzedniego sezonu spędził na leczeniu kontuzji. Wcześniej grał m. in. w Górniku Zabrze.

Co sądzicie o takim transferze?

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

23 KOMENTARZE

 1. jakie kolejne, przecież dotychczas nie ma poza Kuchtą . Zauważcie jednak, że i Kuchta oraz ew. ten to zawodnicy po kontuzjach i przerwach w graniu. A jak wygląda piłkarz i kiedy dochodzi do sprawności i wchodzi w rytm meczowy, sami sobie odpowiedzcie

  • Powiem tak – w zeszłej rundzie skupiliśmy się na piłkarzach, którzy chcieli się odbudować – mam tu na myśli Pietrzaka i Monetę. Jak wiemy, nie podnieśli poziomu naszej drużyny. Cerimagić to transfer co najmniej dziwny. Oddaliśmy Andrzejczaka, a jestem przekonany, że poradziłby sobie bardzo dobrze. Ściągamy zaś nie zawodnika, który z miejsca podniesie poziom drużyny, a skrzydłowego, który co prawda miał momenty, ale ostatnio miał problemy z kontuzjami i został odsunięty wraz z Goncerzem i bodajże Plizgą od 1 zespołu…

 2. Mega gwiazda.Koleś co chwile kontuzja.W Katowicach nie zabłysnał nawet a ściagał go tam Pan Motała hehe.Za takie transfery dziekujemy

 3. Zbierają ekipę na walkę o najwyższe cele bo tylko takie są w tym klubie jak powiedział Prezes. Maja kupować tylko tych co wskoczą do pierwszego składu. Armin Cerimagić pozwoli nam walczyć o mistrzostwo.

 4. Wystarczy poczytać opinie kibiców z Katowic na temat tego gościa, by wiedzieć że to musi być kolejny transfer po jakiś znajomościach menadżerskich, bo jeszcze ani jednego pozytywnego zdania o jego grze nie przeczytałem. Już jeden transfer z Katowic do Lubina był, dyrektor sportowy przyszedł i kibicie GKS-u od razu wystawili o nim opinię, która się później potwierdziła.

 5. To ma być wzmocnienie ? Jakoś tego …. nie widzę. Czy ten klub kiedyś jeszcze będzie miał za sterami człowieka pokroju Pietryszyna ? Czytanie takich informacji przestało być już śmieszne.

  • ja już dawno pisałem i mówię to do dziś, Nie ma co się łudzić i robić sobie nadzieję na to że ten Klub będzie walczył o czołówkę. klub powstał w 1946 i tylko dwa razy mistrza zdobił, co to za sukcesy? 2x, więcej nie będę opisywał, dlatego że szkoda sobie języka strzępić na to dziadostwo

   • Ale co to za gadanie: lechia, pogoń, arka, katowice, zawisza, Jagiellonia i wiele innych klubów nie zdobyły mistrza ani razu. Po drugie: wicemistrz, brązowe medale czy finały PP to też sezony z emocjami i jakimiś sukcesami.
    Zgadzam się natomiast z jednym: na razie wygląda do tragicznie, kolejni ciekawi piłkarze idą gdzie indziej, będzie walka o utrzymanie.

   • HAHA ekspert, a wiesz, że Zagłębie debiutowało w Ekstraklasie w 1985 roku? Jest wiele starszych klubów z większym stażem w Ekstraklasie, które nie mają gwiazdki nad herbem.

 6. Armin Cerimagić jest TESTOWANY na obozie, to czy dołączy do zespołu zależy od tego jak się zaprezentuje. Transfery, które mają być bezpośrednim wzmocnieniem pierwszego składu to na pewno nie Armin.

  • To po co takie zawracanie dupy? Albo mamy jakiś skauting, kogoś obserwujemy i bierzemy na tej podstawie, albo to nie ma sensu. Ilu z tych „testowanych” w ostatnich powiedzmy 10 latach podpisało kontrakt po obozie? Kojarzę tylko Polacka. Za co ci ludzie w klubie biorą pieniądze?!

 7. To są jakieś jaja ściąga się piłkarza, który nie ma szans załapać się nawet do III ligi. Kto odpowiada za transfery w tym klubie dlaczego drużyna się nie wzmacnia tylko osłabia. Do Lubina powinni przychodzić zawodnicy którzy wzmocnią zespół a nie osłabią. O co tu chodzi. Na Ukrainie setki lepszych piłkarzy można za grosze sprowadzić.

 8. Legia bierze Kante i Carlitosa, a my zagraniczny szrot z 1 ligi – BRAWO PANIE PREZESIE I NOWY PANIE DYREKTORZE SPORTOWY. Póki co, transfery pozwalają na stwierdzenie : Co to k***a ma być ?!?!

 9. Spokojnie – w końcu kogoś kupią …
  W sierpniu lub wrześniu ,gdy będziemy już (niewykluczone) dnie ligowej tabeli …
  Naprawdę wygląda to MOCNO nieciekawie:-(

 10. Zagłębie nie bedzie brało takich jak Carlitos bo to inne pieniądze i budżet,ale powinniśmy wyszukiwać takich jak Czerwiński,Piątek,Kubicki i na ich transferach zarabiać !! Jak to jest że jakiś Reca jest droższy od reprezentanta Jacha który jest transferowany do najbogatszej ligi na świecie ! Zobaczcie jak dziala Cracovia- klubik pałętający się w ogonie ekstraklapy- sprzedali Kapustkę za bodajże 5 mln funtów teraz Piątka za 4 kEuro. I to są transfery,które dają kase do klubu i nie wzmacniają przeciwnika na włsnym podwórku..Tak powinna wyglądac polityka transferowa w Zagłębiu.. A tu znowu słyszymy o odejściu Czerwińskiego do Lecha za czpkę śliwek i getry..Wracając do meritum- jeśli ktoś nie sprawdza sie na niższym poziomie rozgrywkowym to jak ma dać coś drużynie i poziom wyżej ?? Niech to prezes z dyrektorem Zewłakowem wytłumaczą !!

 11. Obiecywane były wzocnienia składu a nie tylko uzupełnienia… Szczerze to już mam dość szklanych piłkarzy wystarczy ze mamy Mazka który wiecznie leczy kontuzje…

 12. No i po kłopocie : ,,…kontuzja podczas testów wykluczyła transfer…” 🙂
  Tego można się było spodziewać … Kto wpadł na pomysł ,aby go w ogóle testować ?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here