fot. Zagłębie Lubin S.A.

Dominik Hładun przedłużył swoją umowę z Zagłębiem Lubin. Nowa umowa obowiązywać będzie przez 3 najbliższe sezony (do 30 czerwca 2021 roku).

„Hładi” to 22-letni wychowanek Zagłębia, który przebojem wywalczył sobie miejsce między słupkami w poprzednim sezonie. Nikomu w Lubinie nie trzeba go szerzej przedstawiać. W sumie w Ekstraklasie Hładun rozegrał 15 spotkań i w aż 7 z nich zachował czyste konto niejednokrotnie ratując „Miedziowych” przed utratą gola.

Gratulacje „Hładi”! Samych czystych kont w nadchodzącym sezonie!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

 1. Szacunek dla Dominika za przedłużenie umowy. Bałem się, że będzie kolejnym młodym, którego głupio stracimy. Powodzenia!

 2. Nie rozumiem, jak tak słaby na przedpolu, z fatalnym refleksem, warunkami fizycznymi i z tą niepewnością w bramce, ciągle wychodził w pierwszym składzie… Tak forsowany na siłę bramkarz pokroju M Michała Gliwy na pewno się w tym klubie nie znajdzie, jeśli Hładi przedłuża umowę. Bardzo dobra wiadomość, że nikomu nie udało się go kupić i zostaje.
  Więc jeśli chodzi o bramkarza to możemy spać spokojnie, przydałby się jeszcze jakiś solidny defensywny pomocnik i napastnik, ale nawet z obecną kadrą jest szansa, żeby o coś powalczyć.

  • Kilka razy przeczytałem to co napisałeś i dalej nie do końca rozumiem o kogo ci chodzi,a co do przedłużenia kontraktu z Hładunem to najlepsza informacja podczas tego okienka transferowego, lepsza niż jakikolwiek transfer.

 3. Wreszcie DOBRA wiadomość !
  Tak ,jak napisał już Papagol – szacunek ,że chcesz grać w Zagłębiu – znaczy nie jest jeszcze Dominikowi w Lubinie zbyt duszno 😉

 4. Nope poprostu chciał w jak najkrótszym tekście wyrazić wszystkie emocje jakie go dopadły po przeczytaniu newsa. 🙂 całe ostatnie lata przeleciały mu przed oczami 🙂

 5. Ja trochę nie na temat (sorki) :
  Czy wiadomo ,kiedy II drużyna zaczyna przygotowania do rundy jesiennej?
  Na stronie Akademii niczego nowego nie znalazłem (,,wiszą” tam np. składy z poprzedniego sezonu…)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here