fot. Mikołaj Olszewski

W przyszłą niedzielę (15.07.2018) na obiektach Akademii Piłkarskiej Zagłębia nastąpi prezentacja pierwszej drużyny Zagłębia Lubin przed sezonem 2018/2019.

15 lipca to będzie prawdziwy dzień z Zagłębiem. Już od  godziny 8:00 będzie można śledzić rywalizację o Puchar Prezesa Zagłębia Lubin. Od godziny 12:00 czekać będą kolejne trakcje (ESKA Summer City). Właściwa prezentacja rozpocznie się o godzinie 13:00. Miejmy nadzieję, że podczas prezentacji zobaczymy kilku nowych zawodników w barwach „Miedziowych”.

12 KOMENTARZE

1. Po co przedstawiać stary skład bez nowych nazwisk ? Już widzieliśmy te wkłady przed zeszłym sezonem i co powiedzą że liczą się najwyższe cele, szlag człowieka trafia.

2. Sorki, sorki,
    Drużyna wyjechała na Gniewina, a nikt się o tym nie zająknie na ofcijalnej. Pół wywiadu z zawidnikami z I drużyny nie było od kilku miesiecy. tylko zdjęcia doktora dróżdża albo rozmowy z bylymi piłkarzami. Co się dzieje z zespołem, to aż taka tajemnica, czy tak ma wyglądać promowanie Zagłębia?

3. To ja sie pytam gdzie te transfery co maja byc czy te transfery to przezut z 2 druzyny do pierwszej bo jak tak to super nice 1 liga wita

4. Będzie autoprezentacja Dróżdza , jakim to on jest znakomitym prawnikiem o czym przynudza na śniadaniach biznesowych. Zenada – dojna zmiana

5. po tych śmiałych działaniach w klubie : kto pierwszy poleci , dróżdz czy Lewandowski – oto jest pytanie
    Drugie ile wezmą odprawy za skrócenie kontraktów ( bo to im się należy za ciężką pracę ) A może to ustawka

Please enter your comment!