fot. www.2.fc-zenit.ru

Mamy kolejny transfer! Do Zagłębia dołączy 26-letni skrzydłowy z Rosji Vladislav Sirotov. Z Zagłębiem Rosjanin podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon.

Sirotov to 26-letni Rosjanin, który poprzedni sezon grał w rezerwach Zenita St Petersburg występującego na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy. W poprzednim sezonie rozegrał na tym szczeblu rozgrywkowym 37 spotkań, w których zdobył 5 goli i zanotował na swoim koncie 4 asysty. Vladislav jest lewonożny, ale może występować na obu stronach pomocy. Co ciekawe, kiedy gra na lewej pomocy częściej strzela gole. A gdy gra na prawej stronie pomocy notuje więcej asyst. Nowy skrzydłowy Zagłębia jest bardzo dynamiczny i lubi grać 1 na 1. Z tych pojedynków często wychodzi zwycięsko. Do rezerw Zenita dołączył w lutym 2017 roku.

W swojej karierze zaliczył też występy w reprezentacji Rosji U19. Sirotov zagrał w narodowych barwach 6 razy dwukrotnie wpisując się na listę strzelców.

A oto kompilacja z występami naszego nowego pomocnika:

Добро пожаловать во Владислав и удачи!

14 KOMENTARZE

1. Powodzenia, Vladislav!

Co do samego transferu – nie chcę z góry krytykować tego zawodnika. Mam nadzieję, że poradzi sobie lepiej niż kiedyś Deimantas Petravicius. Oby brak paszportu UE również nie okazał się problemem.

• A to da się wypaść gorzej niż Deimantas Petravicius ? Przychodzą dwaj skrzydłowi, mam nadzieję że ktoś ich obserwował a nie przyszli z braku pomysłu i w końcu zobaczę jakieś umiejętne dryblingi w meczach Zagłębia.

2. Czy to jest ten gość który z miejsca ma wskoczyć do składu i wzmocnić drużynę czy jakieś uzupełnienie ? Serio pytam.

3. A ja mialbym pytanie o kulisy tego transferu. Wczesniej mielismy niezdrowa wspolprace z Fabryka Futbolu – robili na nas kase az furczalo co nie bylo z korzyscia dla klubu.
    Kto stoi za ostatnimi dwoma transferami? Bo ludzie mowia ze stoi za nimi Piekarski ktory to podobno jest w doskonalych relacjach z naszym nowym dyrektorem sportowym.

• Czy to ważne kto stoi za transferami ,podstawa to to zeby grali dobrze sprawdzili się i strzelali bramki dla WZL. Czy zawsze ktoś musi jączyć i siać ferment . Ludzie opanujcie się.

• Na podstawie wspolpracy z FF mozna wyciagnac wnioski ze monopolizm ransferowy prowadzi don czarnej doopy. Jesli sie transfery sprawdza to ok. Na podstawie poprzedniej wspolpracy lepiej dmuchac na zimne.

4. Całkiem przypadkiem Mariusz Lewandowski był na szkoleniu uefa pro z aktualnym szkoleniowcem rezerw czy mlodziezy Zenita jest zdjęcie na tweeterze

Please enter your comment!