fot. Mikołaj Olszewski

Daniel Stefańsk iz Bydgoszczy będzie arbitrem głównym meczu derbowego pomiędzy Miedzią Legnica a Zagłębiem Lubin. Arbitrami liniowymi będą Marcin Boniek oraz Dawid Golis. Sędzia technicznym będzie Damian Sylwestrzak. Za technologię VAR odpowiadać będą Zbigniew Dobrynin i Paweł Sokolnicki. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 15:30.

Arbiter z Bydgoszczy w tym sezonie nie prowadził jeszcze meczu z udziałem Zagłębia Lubin. W poprzednim sezonie podczas meczów „Miedziowych” trzykrotnie był rozjemcą i żadnego z tych spotkań Zagłebie nie wygrało. Lubinianie w tych spotkaniach nie zdobyli nawet bramki.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. UWAGA . DO SPRZEDANIA JEDEN BILET NA MIEDZIANKĘ. CENA 80 ZLOTY. WIADOMOŚĆ W SKLEPIE POD NR TELEFONU. 665 060 076. TYLKO DO PIĄTKU DO GODZINY 11;30. Kto pierwszy ten lepszy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here