fot. Mikołaj Olszewski

Potwierdziły się najgorsze obawy dotyczące Alana Czerwińskiego. Szczegółowe badania potwierdziły, że nasz prawy obrońca zerwał więzadło krzyżowe przednie. W najbliższych dniach Alan przejdzie zabieg rekonstrukcji więzadła w Rzymie. 

Czerwiński kontuzji doznał w czwartkowym meczu sparingowym z RB Lipsk. Całe zdarzenie miało miejsce w 32 minucie spotkania. Jeden z rywali wykonywał wślizg. Alan przeskoczył rywala, ale nieszczęśliwie spadł. Całą sytuacje widać na filmiku (od 1:00).

Alan trzymaj się! Wrócisz silniejszy!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

  1. Zagłębie bardzo osłabione Alan napędzał cały zespół jedyny który grał na 120 procent czarno widzę ten sezon bez Alana.Alan jesteś twardziel dasz radę trzymam za ciebie kciuki szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia. Wrócisz silniejszy.

  2. Czyli bedziemy grac bez faceta, ktory jako jeden z niewielu dawal z siebie wszystko w kazdym meczu.. Ciekawe kto chociaz w minimalnym stopniu zastapie go na prawej flance. Tylko prosze mnie nie rozszmieszac Janoszka lub Tosikiem.

  3. Bardzo pożyteczny sparring. Nasz początkujący trener dał w tym meczu odpocząć człapakom typu Tuszyński a wystawił dającego zwykle 100% z siebie Czerwińskiego. Ciekawostka…

    • SeaQuest zgadzam sie z Toba wlasnie placimy najlepszym zawodnikiem za nauke ,powinnismy zamiast klubu otowrzyc uczelnie ,bo tylu sie u nas przewija ludzi ,ktorzy sie na Zaglebiu ucza ,ze byl by to dobry biznes….wrrrrrr

  4. Trzymaj się Alan i wracaj do zdrowia. Dawniej taka kontuzja najczęściej kończyła się końcem kariery, teraz medycyna czyni cuda. Taka kontuzja to później bardziej siedzi w głowie niż w nogach, ale Alan jesteś kozak i dasz radę. Będzie dobrze, trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie

  5. Trzymaj się Alan . A dla sztabu szkokeniowego „brawa” 😡 . Tak jak dobrze napisał „seaQuest” ważne że Tuszyński odpoczoł bo ma prawo być już zmęczony 😂 .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here