Szkoleniowiec Zagłębia Lubin Waldemar Fornalik skomentował na pomeczowej konferencji prasowej przegrany 1:2 mecz 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Po słabszym meczu w Gliwicach chcieliśmy się zrehabilitować. Postawa była o wiele lepsza, ale na pewno wynik nas rozczarowuje. Mieliśmy swoje okazje, ale trzeba strzelać bramki, aby było można myśleć o punktowaniu. Pracowaliśmy solidnie i ciężko, lecz punkty nie zostają w Lubinie. Wiemy co się dzieje w tabeli, ale ten mecz pokazał, że z taką determinacją następne spotkania będziemy kończyć ze zdobyczą punktową. O tym jestem przekonany.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

KGHM Zagłębie Arena 20-04-2024, 20:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 29. kolejka

(0:1)
źródło: zaglebie.com

21.04.24 11:12
Nie będę tego komentował bo brak mi słów się panie Fornalik wracaj już pan do Gliwic

21.04.24 09:29
Zniszczył Zagłębie, Jacha, Bohara, Kruka, Hinokio. Czas żeby postawić taczkę i wywieść. Z takim graniem idziemy ku 1 lidze. Czy w tym KGHM nie zależy im.

21.04.24 08:45
Piter74 (Gość)
A ja wręcz przeciwnie, myślę że z taką gra to już żadnego punktu nie zdobedziecie i razem z Ruchem i ŁKS spadniecie tam gdzie wasze miejsce z taką gra do pierwszej ligi

21.04.24 06:43

20.04.24 23:20
Chłopie ty od pierwszej kolejki ciągle jesteś dobrej myśli i gadasz że zaczniemy wreszcie punktować, tak samo jak Burlikowski gadał o dobrej wiośnie... Kiedyś w sklepiku szkolnym wisiała taka karteczka "kredytu udzielamy od jutra" i twoje gadanie że zaczniemy punktować - od następnego muczu idealnie się w ten schemat wpisuje.... Spuścicie klub do I ligi i po sezonie będziecie szukać kolejnych frajerów, których się da bez wysiłku doić. Obawiam się że już do końca sezonu możemy żadnego meczu nie wygrać. Nawet z ŁKS-em będzie ciężko o punkty. Czarno to wygląda. Jak za tydzień dostaniemy baty z Radomiakiem to już po nas....

Edytowano : 2024-04-20 23:21:51
20.04.24 23:20
Waldek wiesz, że Twoja głowa leci to masz wywalone i to jest dopiero rozczarowujące.

20.04.24 23:04
A ja jestem przekonany, że Twój czas dobiega końca panie Fornalik.

20.04.24 23:02
Dziadunio73 (Gość)