Bez nowych umów

0

Elvedin Dżinić, Adam Banaś, Jiri Bilek, David Abwo, Paweł Widanow, Silvio Rodić (wypożyczenie) oraz Bartosz Rymaniak to zawodnicy, którzy 30 czerwca przestaną formalnie być piłkarzami „Miedziowych”. Pierwsza piątka nie robiła wrażenia pod względem sportowym, zaś na Rodicia i Rymaniaka I-ligowego Zagłębia zwyczajnie nie stać.

Z klubu prawdopodobnie odejdą też Manuel Curto (możliwość rozwiązania umowy) oraz Michal Papadopulos (zostanie wystawiony na listę transferową).

W składzie na I ligę pozostanie kilku doświadczonych piłkarzy, do których zostaną dopasowani młodzi zawodnicy z rezerw klubu i drużyny U-18 (Centralna Liga Juniorów).

Nie oznacza to jednak, że Zagłębie nie pozyska nowych zawodników w letnim oknie transferowym. Do klubu być może dołączy prawy obrońca i napastnik.

Oficjalnych potwierdzeń tych wiadomości będziemy mogli spodziewać się po meczu z Widzewem Łódź.