Wszystkich pełnoletnich fanów Zagłębia zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty naszego partnera, firmy ComeOn! Na czym polega ów specjalność?

Otóż na tym, że jeśli zarejestrujecie się z poniższego linka i wpłacicie 50 zł, do gry otrzymujecie 150 zł! Każdy wytrawny bukmacher jest w stanie z takim startowym coś podziałać.

Nie ukrywamy, że im więcej Was skorzysta z ComeOn poprzez założenie konta i wpłacenie na grę choćby 20 złotych, tym intensywniej będzie rozwijał się serwis mkszaglebie.pl. A dla nikogo innego tego nie robimy, jak tylko dla was. Ze swojej strony gwarantujemy (zawsze) merytoryczną analizę kursów na ComeOn, dzięki czemu powinniście uniknąć spektakularnych wtop. Oczywiście zostawiamy również miejsce na wasze sugestie. W ciągu kilku najbliższych tygodni będziemy mogli zademonstrować, że Wasza pomoc nie idzie na marne :-).

A więc nie czekajcie, rejestrujcie się i wpłacajcie depozyt na ComeOn! I koniecznie przez link podany niżej. Obecnie można obstawiać m.in. mecze sparingowe, Copa America, a także wiele innych dyscyplin sportowych.

Z góry dzięki! 

Link do rejestracji: http://ads.comeon.com/redirect.aspx?pid=48861&bid=8868

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl