Crowdfunding – forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność, która jest lub zostanie wokół tych projektów zorganizowana. Przedsięwzięcie jest w takim przypadku finansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem. Upowszechnienie się internetu pozwala na łatwe informowanie o projektach i tworzenie wokół nich społeczności, co przyczyniło się do rozwoju zjawiska crowdfundingu. Określenie to jest zwykle używane w odniesieniu do zbiórek prowadzonych na stworzonych w tym celu platformach internetowych, rzadziej także przy pomocy serwisów społecznościowych lub blogów – za wikipedią.

Wystarczy 2 złote…

Nasz serwis możesz wesprzeć naprawdę niewielkimi kwotami. Mkszaglebie.pl przegląda średnio miesięcznie ok. 19 tys. unikalnych użytkowników, zakładając, że 1/3 z nich wpłaciłaby po 2 zł, wówczas bardzo szybko udałoby się nam znacznie rozwinąć serwis.

Na co przeznaczymy środki?

W opisie projektu na patronite zamieściliśmy szczegółowe opisy naszych celów. Są to m.in. dwa obiektywy, opłaty za stronę, czy też dofinansowanie wyjazdu na mecze Ligi Europy.

Wsparcie naszego serwisu, to również korzyści dla Ciebie!

Wspierając MKS, zyskujesz. Za każdą formę wsparcia rewanżujemy się – im większa kwota, tym lepszy podarunek. Zaczynamy od wymienienia nazwy użytkownika/imienia i nazwiska darczyńcy na naszej stronie, a kończymy na oficjalnej koszulce meczowej Zagłębia z autografami całego zespołu.

Zasady działania są proste!

Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem naszego serwisu, deklarujesz kwotę wsparcia, którą jednorazowo możesz wpłacić na nasze konto za wybraną ilość miesięcy, lub obciążyć swoje konto PayPal wybraną kwotą. WAŻNE! Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji, nie poniesiesz przy tym żadnych kosztów!

Chcesz otrzymywać najlepsze informacje o Zagłębiu Lubin, często zakulisowe, nieodstępne dla wielu kibiców? Wesprzyj nasz serwis i korzystaj z nowego, lepszego mkszaglebie.pl!

https://patronite.pl/mkszaglebiepl

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl