Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

0
fot. Junior

Póki co wszyscy żyjemy meczem z Partizanem i to jest najważniejszy temat. Jednak już w niedziele Zagłębie zagra kolejne spotkanie ligowe. LOTTO Ekstraklasa wyznaczyła już arbitra na to spotkanie. Sędzią głównym będzie Daniel Stefański a na liniach pomogą mu Panowie Rostkowski i Myrmus.

Daniel Stefański z Bydgoszczy nie prowadził w tym sezonie jeszcze żadnego meczu z udziałem zarówno Zagłębia, jak i Lecha. W zeszłym sezonie ten arbiter prowadził cztery spotkania z udziałem Zagłębia. Bilans „Miedziowych” w tych spotkaniach to jedno zwycięstwo (2:0 z Górnikiem Łęczna), jeden remis (1:1 z Wisłą Kraków) i dwie porażki (0:2 z Piastem Gliwice i 0:1 z Cracovią). Co ciekawe wszystkie te mecze lubinianie rozegrali na wyjeździe.

Jeżeli chodzi o poprzedni sezon i mecze z udziałem Lecha Poznań to Stefański prowadził spotkania „Kolejorza” sześciokrotnie. Lech w tych spotkaniach trzykrotnie wygrał i tyle samo razy przegrał. Co ciekawe za każdym razem kiedy Daniel Stefański sędziował przy Bułgarskiej  to Lech wygrywał.

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − 4 =