Kto faworytem w dzisiejszym meczu?

fot. Maciej Kluza

Podobnie jak podczas meczu ze Sławiją Sofia zebraliśmy dla Was informacje o tym, jak ten mecz ma wyglądać według bukmacherów. Kto zatem ma większe szanse na awans do III rundy eliminacji Ligi Europy?

Według bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest Partizan Belgrad. Takiemu obrotowi spraw w sumie nie ma co się dziwić. Przed pierwszym meczem zdecydowanym faworytem była drużyna z Belgradu a mimo to Zagłębie sprawiło niespodziankę. Teraz już różnica nie jest tak duża i wydaje się bukmacherzy docenili Zagłębie. Za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo „Miedziowych” można wygrać około 2,90 złotego. Za taką stawkę postawioną na remis można wygrać około 3,15 złotego. Zwycięstwo gości za taką samą stawkę to około 2,30 złotego. Szanse więc są wyrównane a Partizan jest lekkim faworytem. Tak mniej więcej prezentują się kursy u różnych bukmacherów:

fot. www.oddsportal.com

Jeżeli chodzi o samą sprawę awansu to tutaj też faworytem są goście z Serbii. Ich szansę na awans bukmacherzy oceniają wyżej. W przypadku awansu Partizana za każdą postawioną złotówkę możemy wygrać 1,60 złotego. Z kolei awans Zagłębia, przy takiej samej stawce, to około 2,25 złotego. Takiemu obrotowi spraw nie możemy się dziwić. Mimo wszystko w lepszej sytuacji po pierwszym meczu są Serbowie. Każdy zdobyty przez nich gol w Lubinie skutkuje tym, że Zagłębie musi odpowiedzieć dwoma trafieniami.

Optymizm w narodzie jednak nie ginie. Klienci oficjalnego partnera Zagłębia Lubin są w większości optymistami typując to spotkanie. 75% obstawiających to spotkanie twierdzi, że Zagłębie tego meczu nie przegra. Tak to się rozkłada procentowo:

fot. www.milenium.pl

Są też w narodzie wybitni optymiści. Jedne z graczy postanowił postawić na awans Zagłębia 5000 złotych (10 takich samych zakładów po 500 złotych każdy):

fot. twitter.com/mnovvak

Miejmy nadzieję, że to okaże się strzałem w dziesiątkę i późnym wieczorem wszyscy będziemy się cieszyć z awansu Zagłębia do kolejnej rundy. O 21:05 wszyscy widzimy się na Stadionie Zagłębia i wspieramy „Miedziowych”!

3 KOMENTARZE

1. dzisiaj z partizanem ma być nowa koalicja ruch-widzew-wisla a ja myślałem ze oni z gó…em wiadrze trzymają znaczy z górnikiem zabrze

Please enter your comment!

six − five =