OFICJALNIE: Filip Starzyński piłkarzem Zagłębia!

10
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Tak jak informowaliśmy kilka dni temu, Filip Starzyński podpisał 4-letni kontrakt z Zagłębiem Lubin – informację potwierdził na Twitterze prezes naszego klubu, Robert Sadowski. Suma jaką „Miedziowi” zapłacili za ofensywnego pomocnika nie jest oficjalnie znana, ale spekuluje się o kwocie rzędu 500 tysięcy euro. 

Filip zostanie zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy oraz Ligi Europy, co oznacza, że będzie do dyspozycji Piotra Stokowca w dwumeczu z SønderjyskE.

Więcej o transferze „Figo” napisaliśmy <<TUTAJ>>.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

  • Nie jest drogi? 😀 Arsenal proponował za niego 3 mln euro i odbił się od ściany. Z kolei Vlahović (rocznik 2000, grał z 9, wszedł z ławki) tego lata przejdzie do PSG. Mihajlovicia chce pół Niemiec, Hiszpanii, Włoch i kilka klubów z Anglii.

   Nie przesadzajmy.

   My możemy wyciągać graczy z Radu albo OFK Belgrad, a nie z Partizana albo Zvjezdy.

 1. Pomyślcie o tym co piszą Dąbrowski w legii po następnej rundzie europejskich pucharów już się dogadał w sprawie kontraktu napisano w przekłamie sportowym . Wolę się nie osłabiać pewnie za śmieszne 300 tys.euro pójdzie do ległej ja bym przedłużył z nim kontrakt i sprzedał min.za 2 mil.euro co wy na to……

  • Dokladnie tak bedzie jak zawodnik i kluby sie dogadaly to dostaniemy 300 k € oslabimy poteżnie naszą defensywe – jednoczesnie wzmocnimy bezposredniego rywala w walce o czolowe lokaty.

   Dodatkowo Dąbrowski za 1.5 roku przejdzie z Legi do zagranicznego klubu za 3 -4 x tyle . Dlatego trafia mnie jak czytam ze Zagłebie odsprzedaje najlepszego obronce Ligi ………… za takie pieniadze do Legi – ktora nie tylko znacznie sie wzmocni ale i dobrze na tym zarobi w niedalekiej przyszlosci.

   Jak ktos robi jeden duzy krok do przodu ( kupując Starzynskiego ) a w meidzyczasie taki samy krok w tył ( oddajac Dąbrowskiego ) – to ciagle stoi w miejscu.

 2. Jak oddamy Dąbrowskiego, to możemy tylko pomarzyć o czołowych miejscach w lidze.
  To będzie największy błąd zarządu.
  Jak mają go sprzedać to tylko za granicę.

  • Też myślałem że w przypadku Maćka to tylko dobry zagraniczny klub może się o niego postarać . To byłby duży błąd zarządu i oby sam Maciek szybko tego nie żałował .

 3. jesli ma w klauzuli 300 tys euro wpisane to za duzo zdzialac nie mozemy. chyba ze sam zawodnik sie nie zgodzi 300k to malo ledwo million zlotych. Minimum powinni wziasc 700 tys euro. wtedy mozna sprzedawac. Na obronie z Guldanem, Jach moze grac i na lawce jest madera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 5 =