fot. Wydawnictwo Kopalnia

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych Facebookowych i Twitterowych konkursach. Co trzeba zrobić, by wygrać książkę Mateusza Karonia „Powrót taty”? Zasady są banalnie proste!

Konkurs na Facebooku!

W naszym facebookowym konkursie do jutra, tj. 5 sierpnia 2016 do godziny 21:00 trzeba udostępnić, polubić posta konkursowego (LINK TUTAJ), a następnie w komentarzu wpisać „Tylko Wielkie Zagłębie!”. Spośród osób, które POPRAWNIE udostępnią i polubią post konkursowy oraz wpiszą komentarz wytypujemy zwycięzcę, który otrzyma od nas książkę!

Konkurs na Twitterze!

Osoba, która jako pierwsza POD TYM TWEETEM KONKURSOWYM poprawnie wytypuje wynik meczu z SønderjyskE otrzyma od nas książkę. Wyniki można typować do dzisiaj, tj. 4 sierpnia 2016 do godziny 19:00.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl