fot. laczynaspilka.pl

W meczu inaugurującym 7. kolejkę Centralnej Ligi Juniorów Zagłębie Lubin zremisowało w Poznaniu z Wartą 0:0. To czwarty mecz z rzędu, który podopieczni Tomasza Bożyczki kończą bez porażki. 

Mecz był raczej wyrównany. To jednak Zagłębie oddało ponad dwa razy więcej strzałów niż gospodarze z Poznania (11:5) na korzyść Zagłębia. To jednak gospodarze byli częściej w posiadaniu piłki i mieli przewagę w rzutach rożnych (8:4 na korzyść Warty).

Po 7. kolejkach Zagłębie legitymuje się bilansem dwóch zwycięstw, trzech remisów i dwóch porażek. Bilans bramkowy wciąż niekorzystny (9:13). W kolejnym meczu Zagłębie zmierzy się u siebie z Bałtykiem Koszalin. Mecz ten zostanie rozegrany w niedzielę (25.09.2016) o godzinie 11:00 na Stadionie Górniczym.

Warta Poznań 0:0 Zagłębie Lubin

Skład Zagłębia: Rzeszut – Witsanko (25′ Walczak), Ostrowski, Śliwiński, Kondrat, Soszyński, Staśkiewicz, Siudak (66′ Nahrebecki), Nowak (77′ Obłój), Ryś, Giziński (57′ Tragarz).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl