fot. Mikołaj Olszewski

Selekcjoner kadry Polski do lat 20 Maciej Stolarczyk powołał piłkarzy na mecze ze Szwajcarią i Niemcami, które zostaną rozegrane w ramach Turnieju Czterech Narodów. Wśród powołanych znalazł się Filip Jagiełło z Zagłębia Lubin. Mecze odbędą się 10 listopada o 17:00 w Polkowicach i 14 listopada o 18:00 w Zwickau.

Kadra na mecze ze Szwajcarią i Niemcami:

Karol Angielski (Olimpia Grudziądz), Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Bochniewicz (Granada CF, Hiszpania), Sebastian Chruściel (APS Atrómitos Athinón, Grecja), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Robert Janicki (TSG 1899 Hoffenheim, Niemcy), Rafał Makowski (Pogoń Siedlce), Konrad Michalak, Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Michael Olczyk, Oktawian Skrzecz (FC Schalke 04, Niemcy), Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin), Damian Rasak (Miedź Legnica), Marcin Staniszewski (Puszcza Niepołomice), Paweł Stolarski (Lechia Gdańsk), Karol Świderski, Damian Węglarz (Jagiellonia Białystok), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Oskar Zawada (VfL Wolfsburg, Niemcy).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl