fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

W 15. kolejce grupy zachodniej IV Ligi Zagłębie II Lubin pokonało na Stadionie Górniczym Zamet Przemków aż 8:0. Na półmetku rozgrywek „Miedziowi” są liderem rozgrywek mając osiem punktów przewagi nad drugim Apisem Jędrzychowice i trzecim Orkanem Szczedrzykowice, które dziś rozegrają mecz ze sobą. 

Zagłębie II Lubin 8:0 Zamet Przemków

Bramki: 13′, 26′, 27′ Piotrowski, 22′ 65′ Siemaszko, 48′ Ostrowski, 63′ Szymankiewicz, 76′ Gołębiowski

Zagłębie II Lubin: Hładun (46′ Rzeszut) – Błąd (57′ Witsanko), Jończy, Ostrowski, Bieliński – Soszyński (77′ Majdowski), Mucha – Giziński (57′ Dudziak), Szymankiewicz (69′ Gołębiowski), Siemaszko (69′ Nowacki) – Piotrowski.

Zamet Przemków: Sobczyński – Sykuła, Urbaniak, Kwiatkowski, Kanecki – Piech, Drabik, Pilarek, Szymkowiak, Matkowski (71′ Koban) – Kunz.

żółte kartki: Jończy, Soszyński – Drabik
widzów: 100

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl