Trójka naszych w kadrze młodzieżowej

fot. Junior

Trener Marcin Dorna ogłosił listę powołanych zawodników na mecz towarzyski z młodzieżową reprezentacją Niemiec, który zostanie rozegrany 15. listopada o godzinie 18:30 w Tychach. Wśród powołanych nie mogło zabraknąć zawodników Zagłębia. Kolejny raz trener Dorna powołał Jarosława Jacha, Jarosława Kubickiego i Adama Buksę.

Jarosław Jach jest w pewniakiem w kadrze Dorny. Do tej pory nasz stoper rozegrał w młodzieżówce 10 spotkań, w których zdobył jedną bramkę.

Jarosław Kubicki od niedawna jest powoływany przez Marcina Dornę. Jednak jak już wskoczył do kadry tak dość szybko wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie. W reprezentacji U-21 rozegrał póki co 4 spotkania, w których zanotował na swoim koncie dwie asysty (podczas ostatniego meczu z Czarnogórą).

Adam Buksa również do udanych może zaliczyć ostatnie zgrupowanie. Wpisał się na listę strzelców podczas meczu z Czarnogóra. Ogólnie jego bilans w młodzieżówce to 5 spotkań i 2 zdobyte gole.

Powołanym życzymy powodzenia!

Please enter your comment!

three + thirteen =