Znamy wstęp plan przygotowań Zagłębia do rundy wiosennej

0
fot. Junior

Dzisiaj poznaliśmy wstępny plan przygotowań Zagłębia Lubin do rundy wiosennej. Podobnie jak w poprzednim roku „Miedziowi” wyjadą tylko na jeden obóz. Tak jak w zeszłym roku Zagłębie uda się na obóz do Turcji. 

Lubinianie do treningów powrócą 5. stycznia. Podopieczni Piotra Stokowca przez dwa tygodnie będą szlifować formę na własnych obiektach. W tym czasie Zagłębie rozegra dwie gry kontrolne.

20. stycznia drużyna wyleci do Turcji. Tym razem bazą „Miedziowych” będzie Belek a nie tak jak w zeszłym roku Side. Zagłębie będzie przebywało w Turcji do 3. lutego. Podczas tego obozu zostaną rozegrane 4 sparingi.

Po powrocie z Turcji Zagłębie trenowało będzie u siebie aż do pierwszego ligowego meczu. Planowany też jest sparing, który prawdopodobnie zostanie rozegrany dzień po inaugurującej kolejce. Do tego już się zdążyliśmy przyzwyczaić choćby tego lata. W tym meczu zagrają zawodnicy, którzy nie zagrali w lidze lub grali w mniejszym wymiarze czasowym. Oczywiście sparingpartnerzy nie są jeszcze znani.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + four =