Bartosz Frankowski arbitrem meczu z Piastem

0
fot. Mikołaj Olszewski

Bartosz Frankowski z Torunia poprowadzi ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Rywalem Zagłębia będzie Piast Gliwice. Mecz zostanie rozegrany w najbliższy poniedziałek o godzinie 18:00 na Stadionie Zagłębia. 

Bartosz Frankowski w tym sezonie nie prowadził jeszcze żadnego spotkania z udziałem „Miedziowych”. Za to trzykrotnie prowadził mecze Piasta Gliwice. Co ciekawe wszystkie te spotkania kończyły się remisem (z Koroną Kielce i Śląskiem Wrocław 1:1, natomiast z Wisłą Płock 0:0).

W tym sezonie arbiter z Torunia prowadził 16 spotkań w LOTTO Ekstraklasie. W meczach tych sześciokrotnie wygrywali gospodarze, tyle samo razy drużyny dzieliły się punktami. Goście górą byli czterokrotnie.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl