Zwycięstwo na koniec roku! | Zagłębie Lubin 2:1 Piast Gliwice

3
fot. Mikołaj Olszewski

W swoim ostatnim tegorocznym meczu Zagłębie Lubin pokonało przed własną publicznością Piasta Gliwice 2:1. Oba gole dla „Miedziowych” zdobył Arkadiusz Woźniak. Zagłębie przezimuje na szóstej pozycji w tabeli. 

19 grudnia 2016, 18:00 – Lubin (Stadion Zagłębia)

Zagłębie Lubin 2:1 Piast Gliwice

Arkadiusz Woźniak 44, 56 – Maciej Jankowski 23

Zagłębie: 1. Martin Polaček – 4. Aleksandar Todorovski, 33. Ľubomír Guldan, 5. Jarosław Jach (66, 77. Sebastian Madera), 24. Jakub Tosik – 9. Arkadiusz Woźniak, 28. Łukasz Piątek, 20. Jarosław Kubicki, 17. Adrian Rakowski, 14. Łukasz Janoszka (90, 27. Michal Papadopulos) – 21. Adam Buksa (77, 13. Martin Nešpor).

Piast: 31. Dobrivoj Rusov – 22. Tomasz Mokwa (66, 26. Bartosz Szeliga), 25. Aleksandar Sedlar (63, 82. Martin Bukata), 5. Marcin Pietrowski, 91. Hebert, 11. Paweł Moskwik – 21. Gerard Badía, 9. Radosław Murawski, 88. Uroš Korun, 15. Michał Masłowski (78, 12. Saša Živec) – 7. Maciej Jankowski.

żółte kartki: Rakowski, Tosik, Woźniak, Todorovski – Hebert.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 4121.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Przede wszystkim Wesolych Swiat dla calej druzyny i tych ktorzy byli przy druzynie na dobre i zle. Co do analizy meczu to ciesza tylko punkty, co do gry to te same problemy niestety sie pojawialy, przy lepszej druzynie nie wygralibysmy tego meczu. Ciagle mamy problemy z kryciem, i presingiem, tracimy duzo sil na niepotrzebne bieganie, zawodicy poustawiani nie na swoich pozycjach. Arek Wozniak to nie skrzydlowy to typowy naastnik, Tosik to nie boczny obronca a Rakowski to nie rozgywajacy. Gramy z Piastem u siebie a gramy na 3 defensywnych pomocnikow….i z jednym skrzydlowym Janoszka, do tego bardzo cofniety Buska …wiem wiem ze w tym wypadku punkty byly najwazniejsze wiem ze nie styl sie liczy itp ale gramy u siebie, kibice chca widziec gre a nie logike jak mamy zapelnic stadion skoro grajac z druzyna z dolu tabeli gramy jak by co najmniej arsenal by przyjechal…jak mamy budowac morale zawodnikow grajac takim stylem i bojac sie Piasta???…Celnosc podan spadla z 89% do 74% …do tego te wykopywanie pilki w gore i tracenie sil na ciagla walke o pilke….jest co poprawiac i wlasnie tego zycze druzynie w nowym roku….i tak na marginesie Trenerze prosze nie opowiadac ze nie dostal pan wzmocnien bo przyszedl Dziwniel, Madera, Starzynski, Nespor, Buksa jest Vlasko …ile zespolow chcialo by takie wzmocnienia ??? Poprostu Panu jako trenerowi zycze by wydobyl pan z tych zawodnikow to co najlepsze bo narazie roznie z tym bywa…Jeszcze raz Wesolych Swiat 🙂 I tak jeszcze zyczenie dla naszego bylego zawodnika Lewandowskiego jak kobieta stoi kolo Ciebie i rozmawia to wyciagnij chociaz rece z kieszeni 🙂 Pozdrawiam

  2. W końcu przełamanie,po 3,5 miesiącach bez wygranej w Lubinie,to jeden z najgorszych wyników w lidze.Coś jest nie tak że nasz stadion nie jest przeszkodą dla przyjezdnych,jest nad czym pracować panie Stokowiec. No cóż wynik dobry ale styl prezentowany w sierpniu i wrześniu ulotnił się ,a szkoda bo przeciwnicy mieli wiele problemów z naszymi grajkami gdy Ci byli w formie i skoncentrowani. Potrzebne jest przewietrzenie szatni,wbrew pozorom nasz skład młody nie jest Todorovski,Cotra,Guldan,Papa,Rakowski,Tosiu,Janus lepsi nie bedą i potrzeba szukać następców-Forenc-z całą sympatią nie jest rywalem dla Polacka który potrzebuje bramkarza do rywalizacji. Czasu do wiosny trochę jest i oby spożytkować go jak najlepiej