Otwarta sprzedaż karnetów na mecze Zagłębia

fot. Mikołaj Olszewski

1 lutego ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na mecze Zagłębia Lubin w rundzie wiosennej. Przypominamy, że „Miedziowi” zmierzą się z Arką Gdynia, Legią Warszawa, Ruchem Chorzów, Jagiellonią Białystok oraz Śląskiem Wrocław. Dodatkowo w Lubinie w rundzie finałowej podopieczni Piotra Stokowca rozegrają jeszcze trzy lub cztery spotkania. Zachęcamy do zakupu karnetów!

Sprzedaż karnetów i wymiana voucherów dla kibiców w rundzie wiosennej 2016/17:

• Sklep Klubowy w Cuprum Arena – w godz. 10:00 – 21:00 – 7 dni w tygodniu;
  • Drogą elektroniczną pod adresem e-mail: bilety@zaglebie.com – podając imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu kontaktowego;
  • Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00

Plan sprzedaży karnetów:

• Od 1 lutego – otwarta sprzedaż karnetów indywidualnych oraz rodzinnych w punktach przedsprzedaży, on-line na wszystkie sektory dostępne w sprzedaży karnetowej

Ważna informacja dla posiadaczy voucherów:

Posiadacz vouchera może również skorzystać z oferty karnetów rodzinnych. Przy zakupie karnetu będzie jednak zobligowany do zapłacenia różnicy pomiędzy ceną karnetu dla 3 lub 4-osoobowej rodziny, a kwotą jaka widnieje na voucherze zakupionym w zakładzie pracy.

Do kupienia karnetu niezbędne jest:

• Dla osób pełnoletnich: podanie danych: imię, nazwisko i numer PESEL;
  • Dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL

Please enter your comment!

eleven + 19 =