Remis w ostatnim meczu w Turcji

fot. Mikołaj Olszewski

Ostatnie spotkanie sparingowe rozgrywane podczas obozu w Turcji zakończyło się bezbramkowym remisem. Rywalem „Miedziowych” był zespół MTK Budapeszt – 11. drużyna węgierskiej ekstraklasy.

2 lutego 2017, 15:00 – Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort)

Zagłębie Lubin 0:0 MTK Budapeszt

Zagłębie Lubin: Martin Polaček – Aleksandar Todorovski (65 Artur Siemaszko), Ľubomír Guldan (65 Sebastian Madera), Jarosław Jach (78 Dominik Jończy), Đorđe Čotra (46 Daniel Dziwniel) – Łukasz Janoszka (46 Arkadiusz Woźniak), Łukasz Piątek (46 Jakub Tosik), Filip Jagiełło (65 Bartosz Slisz, 78 Paweł Żyra), Filip Starzyński (46 Adrian Rakowski), Ján Vlasko (46 Krzysztof Janus) – Adam Buksa (46 Martin Nešpor).

MTK Budapeszt: Danijel Petković – Ákos Baki, Patrik Poór, Ádám Vass, Dániel Vadnai – József Kanta, Bálint Borbély, Jurij Kołomojeć, Bálint Vogyicska – Sándor Torghelle, Myke.

Please enter your comment!

3 × four =