fot. Mikołaj Olszewski

Podstawowy obrońca Zagłębia Lubin i reprezentacji Polski do lat 21 Jarosław Jach czuje się coraz lepiej. Według informacji „Przeglądu Sportowego”, Jarek w środę wystąpi w rezerwach, a jeśli z jego zdrowiem będzie wszystko dobrze, w sobotę zagra z Górnikiem Łęczna.

– W środę prawdopodobnie wystąpię w rezerwach, które rozegrają mecz półfinału Pucharu Polski na szczeblu dolnośląskim z trzecioligową Olimpią Kowary. Jeśli wszystko będzie w porządku, nic nie będzie stało na przeszkodzie, żebym wystąpił z Łęczną – powiedział Michałowi Guzowi z „Przeglądu” nasz obrońca.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. zle się to skończy dla Jarka. Obym się mylił ale na siłę pchanie go do gry to już przesada ze strony klubu po takiej kontuzji.Rozumiem jego ambicje , bo ME i chęć transferu, ale gość po takiej przerwie który na treningu wygląda na 50 % powinien dać sobie jeszcze chwilę.

  2. To jak tak słyszałeś to poświęć parę minut swojego czasu i zobacz jak wygląda na treningu.
    Ja akurat regularnie przyglądam się jak chłopaki trenują i brakuje mu jeszcze trochę do tego żeby grać.
    Odpowiedz będzie jutro- podobno ma grać w pucharze z 2 , a pewnie nie będzie grał- powód- odpowiedz sobie sam.