fot. Grzegorz Bielski

Przed wtorkowym meczem derbowym ze Śląskiem Wrocław Energo-Kontrol wręczył nagrody dla zwycięzcy naszego konkursu. Laureat naszej zabawy i jego towarzysz otrzymali od Partnera Strategicznego naszego serwisu i współorganizatora konkursu nie tylko zaproszenia SuperVIP, ale także oficjalne koszulki meczowe Zagłębia Lubin oraz upominki firmowe. Podziękowania należą się także dla naszego klubu, który postanowił rozszerzyć zaproszenie o pełną ofertę kateringową.

– Jako Energo-Kontrol wspieramy zarówno klub, jak i inicjatywy kibiców „Miedziowych”. Taki model współpracy jest dla nas niezwykle istotny, ponieważ ta cała otoczka jest właśnie dla fanów. Bardzo się cieszę, że dzięki współpracy z mkszaglebie.pl możemy szerzej wyjść do lokalnej społeczności. Serdecznie gratuluję zwycięzcy derbowego testu wiedzy – powiedział Mariusz Kupiec, członek zarządu Energo-Kontrol.

Wszystkim, którzy przesłali do nas swoje odpowiedzi dziękujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych zabawach!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl