Bartosz Kopacz: Miejsce Zagłębia jest w czołówce

7
fot. roosvelta81.pl

Bartosz Kopacz, który na dniach zostanie oficjalnie ogłoszony jako nowy nabytek „Miedziowych”, po zakończeniu sezonu po raz pierwszy wypowiedział się na temat swojego przejścia do Zagłębia. Według naszego nowego piłkarza miejsce Zagłębia jest wśród najlepszych polskich drużyn i w nowym sezonie chce walczyć z naszym klubem o najwyższe cele.

– Teraz nikt mi nie może zarzucić, że w Zabrzu nie przykładałem się do gry, bo miałem już podpisaną umowę w Lubinie. Zadanie w Zabrzu zostało wykonane. Trochę się zrehabilitowałem za spadek. Starałem się jak najlepiej wykonywać swoja robotę – powiedział Antoniemu Bugajskiemu z „Przeglądu Sportowego” Bartosz Kopacz.

– Dokonaliśmy wielkiej rzeczy, bo przecież mieliśmy już sporą stratę do miejsca dającego awans. Zaskakująca porażka z Kluczborkiem był przełomowa, oznaczała kubeł zimnej wody. W Zagłębiu chcę się rozwijać, a zdrowa rywalizacja zwykle się przydaje. Zagłębie pechowo nie awansowało do górnej ósemki, lecz wierzę, że w następnym sezonie znowu będzie dobrze, bo miejsce Miedziowych jest w gronie czołowych polskich drużyn – dodał piłkarz.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

7 KOMENTARZE

  1. kiedy ja uslysze od pilkarza ktory przychodzi,ze chce byc najlepszy, chce grac o mistrzostwo ,chce zdobywac puchary takich ludzi z taka mentalnoscia nam potrzeba, rozwijac to sie mozna jak ma sie 15 lat w pierwszej druzynie powinno byc sie gotowym na gre o wszystko, dosc tego minimalizmu ….

    • taktyka to jedno a mentalnosc to drugie…rownie dobrze moglby powiedziec ide do Zaglebia bo placa na czas przynajmniej bylo by bardziej prawdziwie….bez mentalnosci zwyciezcow ten klub bedzie ciagle korytem dla pijawek czy to ma sie prazesow ,trenerow czy pilkarzykow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 + 7 =