fot. Junior

Mecz 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Arką Gdynia poprzedziło krótkie i kameralne spotkanie, podczas którego Partner Strategiczny naszego serwisu Energo-Kontrol wręczył nagrody dla zwycięzcy naszego ostatniego konkursu. Podobnie jak przy okazji zabawy związanej z derbami, zwycięzca i jego towarzysz otrzymali nie tylko zaproszenia Super VIP, ale także oficjalne koszulki meczowe Zagłębia Lubin oraz upominki firmowe. Ponownie na wysokości zadania stanął nasz klub, który rozszerzył zaproszenie o pełną ofertę kateringową.

– Za nami długi i bardzo bogaty w emocję sezon. Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim kibicom, którzy w ostatnim roku aktywnie udzielali się na mkszaglebie.pl, uczęszczali na mecze Zagłębia Lubin oraz brali udział w sponsorowanych przez naszą firmę zabawach. Już teraz zapraszam na kolejny sezon, który – mam nadzieję – będzie dla Zagłębia Lubin bogaty w wiele sukcesów – powiedział Mariusz Kupiec, członek zarządu Energo-Kontrol.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl