OFICJALNIE: Bartosz Kopacz zaprezentowany

14
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Zagłębie Lubin poinformowało dziś oficjalnie o związaniu się trzyletnią umową ze środkowym obrońcą Górnika Zabrze Bartoszem Kopaczem. W minionym sezonie nasz nowy nabytek rozegrał 34 mecze, w których zdobył pięć bramek. 

– Podpisaliśmy kontrakt z czołowym obrońcą I ligi, zawodnikiem, który ciągle się rozwija. Liczymy, że Bartosz Kopacz zrobi kolejne postępy w Zagłębiu Lubin i w przyszłości będzie mocnym punktem naszej drużyny. Defensor zdobył już potrzebne doświadczenie na poziomie ekstraklasy i I ligi, jest głodny sukcesów, teraz w barwach Zagłębia. Spodobała mi się jego postawa na ligowych boiskach, podobnie jak cały zespół Górnika do końca walczył o awans do ekstraklasy – powiedział prezes zarządu Robert Sadowski.

Witamy w Zagłębiu!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

14 KOMENTARZE

 1. Na twiterze mks napisal ktorys z chlopakow w punkt. Powoli do przodu nie pompujmy balonu

  Mamy ciekawych pilkarzy ale po przejsciach. Niech udowodnia ze sie nadaja. Zrobmy top 5 i bedzie dobrze.

 2. Potencjalna symulacja składu na lato 2017
  1 Polacek/Leciejewski ??
  2 Czerwiński (Todorovski)
  3 Dziwniel (Tosik)
  4 Jach (Kopacz)
  5 Guldan (Madera)
  6 Kubicki (Bonecki, Piątek ??)
  7 Wożniak/Mazek/Janus ??
  8 Jagiełło (Matuszczyk)
  9 Buksa / Nespor / Swierczok
  10 Stażyński (Vlasko)
  11 Janoszka / B.Pawłowski

  kogoś pominąłem ?

 3. Panowie, dla mnie może być 8 lokata, byle trener miał pomysł, potrafił wpoić go zawodnikom i zawodnicy w każdym meczu grali na 100% ich możliwości. Bez pompowania balonika… Ten sezon będzie też kluczowym dla Stokowca, ma piłkarzy, czyści się powoli skład, może zrobić dosłownie wszystko.

  Zapomniałbym! Witamy Bartosz w Zagłębiu!

 4. Drugi dzień przygotowań i kadra skompletowana. Ktoś pamięta kiedy tak było ostatnio?

  5 piłkarzy, 5 Polaków, 4 w wieku do 25 lat i 3 wyróżniających się na zapleczu Ekstraklasy.

  Gdyby Kądzior nie wybrał Krakowa to mielibyśmy świetne okienko.

  Teraz tylko ciężka praca i wszystko w rękach drużyny i sztabu. I nie pompujmy balonika – celem jest awans do ósemki. Tylko tyle i aż tyle. A później wszystko się może zdarzyć.

  • Dawno tak nie było żeby tak szybko porobili zakupy i była mozliwość przepracowania z nowymi ludźmi całego okresu przygotowań. To i wymagania wobec Stokowca są wysokie…Po 3 latach pracy nie będzie wymówek że dochodzili pilkarze w trakcie rozgrywek i nie było czasu ich wkomponowac. Takiego komfortu pracy dawno nikt w Lubinie nie miał..

 5. Z tego, co wiem, to Kądzior jeszcze nie podpisał. Był dogadany z Zielińskim, którego w Craxie już nie ma. Za to jest Probierz, do którego Jagi Kądzior nie chciał iść.

  • – Nic nie jest jeszcze przesadzone i nic nie mam do trenera Probierza. Wydaje się jednak, że już nie będzie tematu mojego przejścia do Cracovii – powiedział 24-letni pomocnik dla suwalki24.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − nineteen =