Plan sparingów Zagłębia Lubin

5
fot. Junior

Zagłębie Lubin podało na swojej stronie wstępny plan przygotowań do nowego sezonu. „Miedziowi” przed startem sezonu 2017/2018 rozegrają siedem meczów kontrolnych.

18 czerwca: powrót do treningów

Sparingi:

22.06 AEK Larnaka
26.06 Hapoel Beer Sheva
27.06 Pogoń Szczecin
02.07 Piast Gliwice
05.07 Cracovia
08.07 Odra Opole
14.07 lub 15.07 Chrobry Głogów

14 lipca: Inauguracja LOTTO Ekstraklasy

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. To są jakieś jaja … Cracovia, Piast … Chrobry ? Sorry ale aż mnie wkur… bierze. Jak mamy grać o mistrzostwo jak trener chce ich sprawdzać na ligowych przeciętniakach i drużynie z 2 czy 3 wsiowej ligi.
    Sparingi powinny być minimum z Legią, Lechem, Jaga może jeszcze… Chcemy być najlepsi to patrzmy tam gdzie są drużyny które już tam siedzą… No chyba że znowu chcemy się utrzymać, tylko po co ? Z takim nastawieniem to bez sensu grać e Ekstraklasie i wgl grać w piłkę jeżeli marzeniem jest być „przeciętnym”. Tak samo zagraniczne kluby … Znowu przeciętniacy z lig które się nie liczą i nigdy nie liczyły. Jaki problem zagadać z dobrymi klubami z ligi niemieckiej, angielskiej, włoskiej i trudno dać sie kopać ale się na tym uczyć. A potem zdziwienie że przegrywa się z klubem którego nikt nie zna a Państwo to takie zadupie że 99.9% świata nie wie o jego istnieniu… Chcemy być najlepsi to kur… patrzmy na najlepszych …

    • Przecież zdobyli mistrzostwo w tym roku, nic nie stoi na przeszkodzie aby wynik powtórzyć w następnym sezonie 🙂 Zresztą, ten trener nie daje nam ani gwarancji, ani możliwości gry o pierwszą trójkę a co dopiero wspominać o mistrzostwie. Skład jak był na 5 do 8 miejsce tak i w przyszłym sezonie nic się nie zmieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 3 =