fot. Mikołaj Olszewski

W najbliższy poniedziałek tj. 31.07.2017 Zagłębie Lubin rozegra mecz sparingowy z Omonią Nikozja. Cypryjczycy przebywają w Polsce na zgrupowaniu przed nowym sezonem, który na Cyprze zacznie się pod koniec sierpnia. Początek spotkania o godzinie 16:00 w Opalenicy. 

Zagłębie już jest w trakcie sezonu. Spotkanie 3. kolejki Ekstraklasy lubinianie rozegrają już w najbliższy piątek, a rywalem będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Trzy dni później Zagłębie rozegra sparing z przedstawicielem cypryjskiej najwyższej klasy rozgrywkowej. W spotkaniu tym swoją szansę dostaną zawodnicy rezerwowi oraz ci, którzy zagrali w mniejszym wymiarze czasowym w spotkaniu ligowym.

Omonia to dwudziestokrotny mistrz Cypru, a także czternastokrotny zdobywca krajowego pucharu. Ubiegłoroczne rozgrywki drużyna ze stolicy Cypru zakończyła na 5. pozycji.

fot. wikipedia.org

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl