Zagłębie czeka na nowego bramkarza

13
fot. BA.no

Według informacji „Gazety Wrocławskiej”, w najbliższych kilku dniach do Zagłębia Lubin dołączy nowy bramkarz. Wiele wskazuje, że negocjacje z SK Brann Bergen zakończą się powodzeniem i nowym zawodnikiem „Miedziowych” będzie Piotr Leciejewski – jeden z najlepszych golkiperów norweskiej Tippeligaen. 

Prezes naszego klubu Robert Sadowski oraz agent zawodnika Marcin Hakman kilkukrotnie potwierdzali, że temat przenosin „Lecieja” do Zagłębia jest zaawansowany. W dodatku wczorajsze polubienie przez zainteresowane osoby kilku naszych tweetów na temat Piotrka może oznaczać, że temat zmierza we właściwym kierunku.

– Mogę powiedzieć, że pracujemy nad transferem bramkarza, ale nazwiska nie zdradzę. Trudno mi powiedzieć, czy uda się dopiąć tę transakcję dziś czy jutro – powiedział „Gazecie Wrocławskiej” prezes Robert Sadowski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

13 KOMENTARZE

 1. Ja mam ciągle mieszane uczucia . Niby jeden z lepszych bramkarzy w lidze ale patrząc na filmik na twitterze z jego najlepszymi interwencjami to po pierwsze , więcej tam przypadku niż pewnych interwencji a po drugie taki filmik można sklecić nawet „michałkowi” co zapewne ktoś zrobił skoro nawet rumunii dali się nabrać . Po za tym pamiętając różne filmiki , komentarze , wypowiedzi z czasu poprzedniej próby pozyskania go przez ZL , czy nawet patrząc na powyższe zdjęcie wynika że facet jest dosyć konfliktowy . I co ? Stokowiec już się nie boi o rozwaloną szatnię ? Ale oczywiście jako wierny fan ZL dodam : obym się mylił .

  • Gliwa w wicemistrzu Rumunii był akurat dobrym bramkarzem. 🙂
   Dzięki Sandecji znowu zobaczymy w Ekstraklasie Gliwę i Korzyma, Maćka Małkowskiego też. 🙂 Bo tego Maćka Kozioła już chyba nie ma tam. 🙂

  • Po takim zdjęciu sądzisz, że jest konfliktowy? Serio?… To jest mega charyzmatyczny człowiek i pracuś, który za drużynę dałby się za….ić, więc pisząc w ten sposób mega go obrażasz.

   • A skąd redakcja ma informacje że to pracuś i charyzmatyczny człowiek? Od lat nie gra w Polsce. W jaki sposób je zweryfikowaliście? To zdjecie z meczu w którym drużyna Leciejewskiego chciała oddać „bramke” bo uznała to za fair play Leciejewski się nie zgadzał i raczej stawał „okoniem” do decyzji druzyny.
    Pracuś? Ile treningow druzyny norweskiej ogladaliście? Za duzo gloryfikowania za malo faktow.

    • Z całym szacunkiem, ale nasza wiedza akurat w tym zakresie wykracza trochę ponad Youtube czy informacje z Polski. Tak się złożyło, że mieliśmy okazję do oglądania prawie dwóch godzin dobrych i złych zagrań z ostatnich kilku sezonów na Instatscoucie oraz kilku pełnych meczów jego zespołu, zaczerpnęliśmy też opinię u kilku osób (m.in. dziennikarzy z Norwegii oraz kibiców ZL tam mieszkających) na jego temat przy okazji zainteresowania nim przez nasz klub w 2015 roku.

     Co do sprawy z Fair Play – od początku powiedział, że się nie zgadza z decyzją o odpuszczeniu tej bramki i „strzelec” wiedział, że on to będzie próbował obronić. Jakoś kumple z zespołu nie mieli o to do niego pretensji.

     Zanim zaczniesz w nas uderzać, daj jakiś argument, że jest inaczej. Na razie wygląda to na przywalenie się, byleby się przywalić.

     • nie kwestionuje że nie oglądaliście spotkań w jego wykonaniu powszechnie dostępna liga na http://www.vipbox.nu nawet wczoraj sam oglądałem spotkanie ligowe.

      Wiedza zaczerpnięta od kibica? W jaki sposób kibic może wyrazić opinie o funkcjonowaniu Leciejewskiego w szatni? Przebywa z nim trenuje czy „przebił” piątke na mieście?
      Informacje zebrane od dziennikarzy ok komunikatywny przyzwoicie grający otwarty na współprace z mediami tego nie kwestionuje, natomiast co do relacji w drużynie jego pracy etc to już informacje dla kibica trudne do zweryfikowania zwłaszcza jeśli piłkarz latami gra poza granicami Polski.

      Dla mnie czytając wywiady z Leciejewskim bije pewność siebie, uwazam jednak że płacenie 200/300 tys.euro za 32-letniego piłkarza jest przesadą na rynku można wyszukać przyzwoitego bramkarza za darmo u bardziej obytego z e-klasa.

      • Informacje zaczerpnięte od kibiców dotyczyły bardziej ich subiektywnej opinii na temat gry, czy też odbioru tego zawodnika w środowisku mediów i kibiców innych drużyn.

       Nie wiem, skąd wziąłeś te kwoty – nikt nie zapłaci w ZL tyle za tego zawodnika. Rozchodzi się o dużo mniejsze pieniądze.

 2. Dla mnie sensowny byl by ten transfer jak by sprzedawali Polacka ale calkiem nie potrzebny transfer w przypadku jak MArtin zostaje. Wolalbym porzadnego obronce i rozgrywajacego sciagnac niz bramkarza.

 3. 16.07.2017 – Brann 0-1 Sarpsborg 08 w bramce Horwath a na rezerwie Pettersen
  20.07.2017 – Brann 0-2 Ruzomberok w bramce Horwath a na rezerwie Pettersen. Brann żegna się z LE
  Kontuzja czy coś innego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − seven =