fot. Marcin Magda/Zagłębie Lubin S.A.

W Centralnej Lidze Juniorów U-19 Zagłębie Lubin pokonało w wyjazdowym meczu Lecha Poznań 2:1. Podobnie jak przed kilkoma miesiącami, jedną z bramek przeciwko swojemu byłemu zespołowi zdobył Kacper Chodyna.

Lech Poznań 1:2 Zagłębie Lubin 

Bramki: Chodyna 59, Staskiewicz 67 – Pleśnierowicz 83

Lech Poznań: Przybysz Bartosz – Smajdor Karol, Skrzypczak Mateusz, Maćkowiak Marcin, Nowak Oskar – Norkowski Łukasz, Czyż Szymon (46. Pleśnierowicz Wiktor), Kryg Eryk – Draszczyk Jakub (46. Bieniek Mateusz), Kaczmarek Arkadiusz (62. Bartkowiak Bartosz), Karbownik Jakub (75. Białczyk Jakub)

Zagłębie Lubin: Stec – Szukiełowicz, Warpas, Kruk, Nahrebecki, Piątkowski (50. Poręba), Czuban (46. Staśkiewicz), Chodyna, Grychotlik (58. Karbownik), Ryś (65. Baranowski), Borkowski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl