PILNE: Patryk Tuszyński o krok od Zagłębia Lubin

9
fot. gunebakis.com.tr

27-letni napastnik tureckiego Rizersporu Patryk Tuszyński jest bliski przejścia do Zagłębia Lubin. Były gracz między innymi Lechii Gdańsk i Jagiellonii Białystok po przejściu testów medycznych ma trafić do „Miedziowych” na zasadzie wolnego transferu.

„Tuszek” przez ostatnie dwa lata grał dla tureckiego Caykur Rizespor. W tym czasie udało mu się rozegrać 50 meczów, w których zdobył 12 bramek i zanotował cztery asysty.

Oprócz Rizesporu Tuszyński z powodzeniem grał m.in. w Jagiellonii Białystok (44M/20G/4A) oraz Lechii Gdańsk (37M/7G/2A). Jagiellonia za sprzedaż wychowanka Marcinków Kępno do tureckiego Rizesporu zainkasowała milion euro.

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie na ostatniej prostej, Patryk Tuszyński zwiąże się kontraktem z naszym klubem w ciągu kilku dni.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

9 KOMENTARZE

  1. Tylko w sumie po co? Nie mamy i tak zbyt dużej kadry? Szczególnie przy 3-5-2 czwarty napastnik to średni pomysl. Na ten moment i tak marnuja się Pawłowski, Vlasko, Mazek, Janus bo nie ma dla nich zwyczajnie miejsca na boisku.

  2. Raczej dobry ruch…
    Bo na tą chwilę mamy tylko Świerczoka i ewentualnie Arka Woźniaka w przodzie.
    Nespor kontuzjowany (jak długo?) ,Buksa – bez formy.
    A przecież będziemy grali (oby do maja 2018) na dwóch frontach – liga i puchar 🙂

  3. Dobry transfer, ale żeby nie skończyło się jak z Lechią – za dużo zawodników. Szkoda że nie będzie szans dla Andrzejczaka, naszych młodych, Mazka, Vlasko i innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × one =