WAŻNY KOMUNIKAT: Obchody 35. rocznicy Zbrodni Lubińskiej

5
fot. Krzych_l

W związku z jutrzejszymi obchodami 35. rocznicy Zbrodni Lubińskiej, kibice Zagłębia Lubin, chcący godnie uczcić ten ważny dla naszego miasta i regionu dzień, proszeni są o zbiórkę o godz. 13:00 na mostku pomiędzy Parkiem Wrocławskim a Wzgórzem Zamkowym (poniżej zdjęcie). Następnie grupą przejdziemy we wskazane na mapce miejsce.

Prosimy o zastosowanie się do poleceń przedstawicieli Zagłębia Fanatyków oraz OCB, gdyż jutrzejsze obchody niosą za sobą wzmożone środki bezpieczeństwa ze strony organizatorów, w związku z obecnością w Lubinie Prezydenta Andrzeja Dudy oraz Premier Beaty Szydło.

Zbrodnia Lubińska jest dla nas kibiców szczególnym wydarzeniem, o którym co roku pamiętamy i czcimy ten dzień w wyjątkowy sposób. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i jutro.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

    • a jaką polityke widzisz w Zbrodni Lubińskiej? Zginęli nasi mieszkańcy, LUBINIANIE, więc jesli to dla ciebie jest polityka, to gratuluje poczucia humoru. Zbrodnie czcimy od 10 lat jako kibice i nie zmienią tego wpisy takich baranów jak ty. Jest czas na kibicowanie i jest czas wspomniec poległych. jedno drugiego nie wyklucza.

      • do kibic po co dyskutujesz z idiotą. Wyprany łeb przez lewaków. Drugiej wojny nie było niemcy nas oswobadzali przecież, potem bracia rosjanie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − five =