fot. Krzych_l

W związku z jutrzejszymi obchodami 35. rocznicy Zbrodni Lubińskiej, kibice Zagłębia Lubin, chcący godnie uczcić ten ważny dla naszego miasta i regionu dzień, proszeni są o zbiórkę o godz. 13:00 na mostku pomiędzy Parkiem Wrocławskim a Wzgórzem Zamkowym (poniżej zdjęcie). Następnie grupą przejdziemy we wskazane na mapce miejsce.

Prosimy o zastosowanie się do poleceń przedstawicieli Zagłębia Fanatyków oraz OCB, gdyż jutrzejsze obchody niosą za sobą wzmożone środki bezpieczeństwa ze strony organizatorów, w związku z obecnością w Lubinie Prezydenta Andrzeja Dudy oraz Premier Beaty Szydło.

Zbrodnia Lubińska jest dla nas kibiców szczególnym wydarzeniem, o którym co roku pamiętamy i czcimy ten dzień w wyjątkowy sposób. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i jutro.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE