fot. Mikołaj Olszewski

Napastnik Zagłębia Lubin Martin Nespor został wypożyczony na rok do Skënderbeu Korcza. Albańczycy, którzy awansowali do fazy grupowej Ligi Europy, zagwarantowali sobie możliwość wykupu czeskiego napastnika.

W obecnym sezonie Martin Nespor rozegrał cztery mecze w Ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

13 KOMENTARZE

  1. Tak najlepiej w kadrze niech będzie 5 napastników, każdego Ci szkoda, ale po raz 3 napiszę to co „Ja” zacznij się leczyć. Każdego kogo kupią to EUFORIA, każdego kogo sprzedadzą (oprócz Rakowskiego) to PŁACZ, a nie widzą tego że w kadrze jest 30 zawodników i połowa z nich zagra po 2/3 mecze w rundzie. Będzie grać Świerczok, Tuszyński, Buksa i Woźniak. Płaczesz po Nesporze i Vlasce jakby byli filarami tej drużynami i połowa ligi się nad nimi spuszczała. Płaczesz tu i płaczesz na 90minut.pl kibicu, który piszesz że jedziemy na mecz z Falubazem w 3 lidze na który sam nie pojedziesz i kibicu, który nie podziękuje piłkarzom po meczu bo chcesz sobie wyjechać wcześniej z parkingu. Nie napiszę nic ostrzejeszego bo usuną mi komentarz. Wchodzę tu czytać komentarze, bo to jedyna i najlepsza nieoficjalna strona o moim i naszym Zagłębiu, ale już rzygam wpisami tego pajaca.

  2. Z jednej strony szkoda, że to tylko wypożyczenie, ale moim zdaniem Nespor powinien tam „odpalic” liga oprócz Partizani, Kukesi i Skenderbeu właśnie, to same ogórki, którym powinni pakować po kilka bramek. Jest więc duża szansa na aktywowanie klauzuli wykupu przez albańczyków po sezonie.