Piotr Stokowiec i Michał Probierz po meczu Pucharu Polski

0
fot. Korona TV

Mecz Zagłębia z Cracovią zakończył się wygraną naszego zespołu 3:0. Trener „Miedziowych” nie ukrywał zadowolenia z postawy zespołu na pomeczowej konferencji. – Nieskromnie powiem, że to zasłużona wygrana. Cieszę się, bo założyliśmy sobie nie tylko awans, ale również taktyczne – powiedział po wygranym 3:0 meczu z „Pasami” Piotr Stokowiec. 

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin): 

– Zagraliśmy dobry mecz, wypełniliśmy swoje założenia przedmeczowe i w pełni kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Nieskromnie powiem, że to zasłużona wygrana. Cieszę się, bo założyliśmy sobie nie tylko awans, ale również taktyczne. Skutecznie z przodu, nic nie wpadło z tyłu i gramy dalej.

Michał Probierz (Cracovia): 

– Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim meczu. W pierwszej połowie byliśmy bardzo słabi. Zaryzykowaliśmy Lusiuszem od początku, bo chcieliśmy spróbować, jak sobie poradzi na wysokim poziomie. To bolesna porażka, bo chcieliśmy powalczyć i awansować. Szkoda, że zawiedliśmy kibiców. Trzeba umieć żyć z krytyką, czeka nas kolejny mecz

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 1 =