Galeria zdjęć z meczu Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze. Autorem zdjęć jest Mikołaj Olszewski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

5 KOMENTARZE

  1. Naprawdę nie wszyscy panie prezesie,nie wszyscy.Od samego początku twierdziłem i zdanie już nie zmienię,że Stokowiec to było najlepsze co mogło spotkać Zagłębie i tylko w chorych głowach mogł powstać pomysł zwolnienia Stokiego.Jeżeli prezes w jakikolwiek sposób przychylałby się do tych wszystkich frustratów i płaczków których nie brakuje na tej stronie i którym jeszcze nic w życiu nie pasowało to okazał by się osobą zupełnie niekompetentną.I zobaczymy około 20 maja jakie swoje ,,złote”myśli raczą przekazać nam na tej stronie ci wszyscy wspaniali znawcy włącznie z tobą ciamciaramciam.Ps.Tak apropo już nie wysyłasz Jagiełły na wypożyczenie?

    • Jak najbardziej nie zmieniam zdania. Mentalny klaps wyszedłby mu na dobre. Jak na razie jest to przerost nad trescia – napompowany balonik. W ostatnim meczu miał udział przy akcji bramkowej, to fakt, ale później wogole go nie było widać na boisku – od playmakera wymaga się więcej niż tylko „bycie” na boisku.

  2. Odnośnie tego terminarzu. Odpowiedź dlaczego Zagłębie gra najczęściej w piątek o 18 lub poniedziałek 18 jest prosta. Eurosport ma wykupione dwa mecze w każdej kolejce o tych godzinach i starają się by przynajmniej w jednym z meczów na ich kanale grała drużyna z czołówki tabeli a że c+ nie odda im ani Legii ani Lecha wypada na Zagłębie.