fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Grające w III lidze rezerwy Zagłębia Lubin przegrały już ósmy raz w tym sezonie. Wczoraj podopieczni Piotra Jacka przegrali u siebie z Miedzią Legnica aż 1:3. Lubinianie mają zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

III liga gr. III, 14. kolejka

Zagłębie II Lubin 1:3 Miedź II Legnica

Bramki: Konrad Andrzejczak 45 (k) – Patryk Poręba 6 (k), Paweł Krauz 13, Mateusz Piechowiak 77.

Zagłębie: Czajor – Nahrebecki, Szota, Bieliński, Witsansko, Soszyński, Pakulski (83’ Więcek), Żyra, Borkowski (46’ Dudziak), Andrzejczak, Staśkiewicz (46’ Nowak).

Miedź II Legnica: Smołuch – Dyr, Stasiak, Zatwarnicki, Poręba (88 Sutor), Surmaj, Żyliński, Piechowiak, Jaroch, Pojasek, Krauz.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem. Trener zarzuca swoim piłkarzom brak charakteru i walki. Wyj…ć z klubu jednego czy dwóch takich leniwych gówniarzy. Z punktu widzenia klubu żadna strata, a reszta szczyli od razu zacznie szybciej biegać (zwłaszcza jak tatuś czy mamusia zobaczy że kariera synka zagrożona) . Chyba że znowu czekają na wizytę kibicow i spadające jesienne liście. Ale wtedy już miło nie bedzie.