fot. Junior

Po meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze głos na pomeczowej konferencji prasowej zabrali trenerzy obu ekip: Marcin Brosz oraz Piotr Stokowiec.

 

Marcin Brosz (Górnik Zabrze)

– To było bardzo ciekawe widowisko, były emocje, niezłe tempo i dużo składnych akcji. Mogliśmy niektóre rzeczy inaczej rozgrywać. Po pierwszej połowie zdawaliśmy sobie sprawę, że gra na zero z tyłu jest kluczem do dobrego wyniku. Mój zespół walczył do końca i szkoda, że jeszcze ten mecz trochę nie potrwał. Taka jest piłka. Takie spotkania są dla nas bolesne, ale musimy się jeszcze uczyć, by być lepszym zespołem.

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin)

– Nie powiem nic odkrywczego, stwierdzając, że to był bardzo ciekawy mecz. Cieszę się tym bardziej, że pojawiła się rekordowa liczba kibiców. Mogą być zadowoleni – 5 goli, widowiskowa gra. Ostatnimi czasy nie skupialiśmy się na niczym innym, niż na stałych fragmentach. Ale wiedzieć to jedno, a realizować to drugie – Górnik naprawdę robi to bardzo dobrze. Bardzo cieszę się z trzech punktów. A pierwsza bramka – kibice mogą być z niej dumni. Zapraszam na kolejne spotkania!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl