fot. Mikołaj Olszewski

Zagłębie Lubin S.A. poinformowało za pośrednictwem swojej witryny internetowej o rozwiązaniu za porozumieniem stron kontraktu z obrońcą Sebastianem Maderą. Pierwotnie umowa miała obowiązywać do 30 czerwca 2018r.

Madera zagrał dla naszego klubu w 12 meczach.

Powodzenia w dalszej karierze, Madi!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

    • Bez przesady. Vlasko to nie wiadomo nawet o co z nim chodziło, nic nie dawał zespołowi. Papadopulos jest cieniem siebie z jesieni 2015 i sezonu 2012/13 gdy ładował gola za golem i w Piaście nie jest inaczej, Madera u nas zawodził że czasami na stoperze grał Tosik, Cotra może u malinowych gra dobrze, ale w poprzednim sezonie cieniutko, Błąd też ma za sobą słaby sezon, gdzie nie przebił się w beznadziejnej(tak wiem, były kontuzje, mogło się to inaczej potoczyć) w tamtym sezonie Arce. Nespor i Piątek…trzeba było pozbyć się któregoś z napastników bo za dużo ich więc padło na niego, bo chciał odejść, a Piątek to powinien żałować że w ogóle zrodził mu się plan podbicia jednej strony Krakowa. On sam może i strzela gole, a w tamtym roku była dwucyfrówka, ale pytanie: o co się biła Cracovia na wiosne, i gdzie jest teraz? Osobiście żadnego z tych zawodników nie żałuję, nawet Cotry, który być może pare punktów w kanadyjskiej by nam nabił ze względu na dobre sprawdzenie się w taktyce wahadłowymi. Każdy z nich odszedł i jakoś nie słychać by dobrym klubom brakowało chusteczek na otarcie łez, bo nie udało się ich ściągnąć. Na obecny zespół nie mam zamiaru raczej narzekać, nie są na pewno gorsi od tych których Ty wymieniłeś