fot. Mikołaj Olszewski

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak zdecydował o zamknięciu sektora gościu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu podczas meczów z Arką Gdynia (19 listopada, 15:30) oraz Zagłębiem Lubin (26 listopada, 18:00). Ta decyzja oznacza, że kolejne już w tym sezonie Derby zostaną rozegrane bez udziału kibiców gości…

9 KOMENTARZE

1. Co miał na myśli wojewoda zamykając trybune gości we Wrocławiu no nie czaje? Tzw. Zapobiegawcze działanie. To już jest jakaś paranoja! Gdzie psuć święto piłki. Derby to derby. Kibice powinni wspierac swoją drużynę. Jak mają problemy z bezpieczeństwem to niech sprowadza cała psiarnia z województwa i dodatkowa ochronę i tyle,a nie zamykać trybune gości!

• Jasne! Strasznie wspieracie swoją drużynę. Tylko jakimś dziwnym trafem wogóle tego wsparcia nie bylo słychać w poprzednich meczach wyjazdowych. Jakbyście zachowywali w gościach jak biali ludzie wrocławscy i lubińscy kibole to by nie było zakazów.