fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Zagłębie Lubin przegrało w dwumeczu z Koroną Kielce i odpadło z Pucharu Polski. Oto, co po meczu powiedzieli szkoleniowcy obu zespołów.

Gino Lettieri (Korona Kielce)

– Sytuacja była groźna, mimo wygranej w Lubinie 1:0. Mieliśmy szczęście, że już w pierwszej sytuacji udało nam się objąć prowadzenie. Później mecz wcale nie wyglądał dobrze. Dopiero w drugiej połowie graliśmy trochę lepiej. Jeszcze dużo pracy przed nami, bo dziś nie byliśmy w takiej formie, jakbym oczekiwał.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin)

– Gratuluję Koronie awansu do półfinału. Zbyt nerwowo zaczęliśmy to spotkanie, straciliśmy gola ze stałego fragmentu gry. Później zaczęło to wyglądać lepiej. Nie mam pretensji do zespołu, starali się jak mogli w tym spotkaniu i będziemy pracować nad tym, żeby w kolejnych meczach wyglądało to lepiej.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl