fot. sport.aktuality.sk

Jak informuje Michał Guz w „Przeglądzie Sportowym”, Zagłębie Lubin sonduje możliwość pozyskania nowego bramkarza. Jednym z kandydatów jest Matuš Macik z MFK Ružomberok.

Matuš Macik ma 23 lata, w swojej karierze do tej pory, oprócz MFK Ružomberok, reprezentował Tatran Liptovsky Mikulas. Bramkarz imponuje warunkami fizycznymi, przez co jest porównywany z Martinem Polackiem – Macik mierzy 198 cm i waży 90 kg.

W obecnym sezonie 23-latek rozegrał 13 meczów w Fortuna Lidze oraz 6 w kwalifikacjach do Ligi Europy.

Słowak miałby zastąpić w kadrze Zagłębia swojego rodaka – Martina Polacka.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

10 KOMENTARZE

  1. Ciekawe co zarząd zamierza zrobić z Polackiem – czy będą rozmawiać w sprawie przedłużenia kontraktu czy puszczają go za darmo po sezonie. Bo znaleźliśmy się w trochę niekomfortowej sytuacji – gość nie broni zbyt pewnie, a jego wartość wciąż rośnie, jest kadrowiczem w niezłej reprezentacji, interesują się nim zagraniczne kluby…

    Zresztą, już zapomnieli o Leciejewskim?

  2. bramkarz i nowy trener to priorytet , jeżeli chcemy włączyć sie o gre o puchary bo inaczej znów nas czeka kolejny sezon budowania nowej drużyny opartej o młodych utalentowanych zawodnikach z akademi ! panie stokowiec panie sadowski 7 punktów w najbliższych 3 meczach ! tego od was oczekujemy

  3. Pewnie piłkarzyki przegraja kolejny mecz żeby wykopać Rudą głowe z klubu – a przynajmniej zmusić bezjajowca ( prezesa ) że to już czas wyjść z cienia i zareagować . Nawet w postawci ultimatu paru punktów na kolejne mecze – Wtedy piłkarzyki bedą wiedzieli ile meczy jeszcze musza wjexbac żeby pogonić rudego nieudacznika z Zagłebia