fot. KL

– Ten punkt jest podbudową pod dalszą część sezonu po tych kilku porażkach z rzędu i tak to należy traktować – mówił na konferencji po meczu z Koroną Kielce trener Piotr Stokowiec.

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin)

– To dla nas bardzo ważny i trudny mecz, bo nie wiodło się jeżeli chodzi o wyniki. Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, ale nie zasłużyliśmy też na porażkę. Ten punkt jest podbudową pod dalszą część sezonu po tych kilku porażkach z rzędu i tak to należy traktować. Cieszę się, że jest punkt, ale słowa krytyki zostawię na odprawę po meczu w wewnętrznym gronie.

Gino Lettieri (Korona Kielce)

– To był dla nas trudny meczu. Zagłębie ustawiło się defensywnie i liczyło na kontrataki, nie mieliśmy dużo miejsca do tego, żeby zagrywać piłki prostopadłe. Dużo było w tym meczu walki i strat w środkowej strefie boiska. Statystyki mnie nie interesują, wolimy zdobywać punkty.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. Panie trenerze, cała piłkarska Polska wie jak gra Zagłębie i jak Nas zneutralizować. Początek sezonu nowa taktyka, wszyscy byli zaskoczeni jak gra Zagłębie i to przynosiło efekty. Czy tak trudno jest to Panu doświadczonemu trenerowi zauważyć, nie mamy zawodników, którzy sami mogą przesądzić o losach meczu. Dlatego to w Pana gestii leży, aby przygotować tak zespół, aby w każdym meczu miał jakiś element zaskoczenia przeciwnika. Kiedyś stałe fragmenty gry zaskakiwały przeciwników, teraz tego brakuje. Czy nie można na każdy mecz przygotować jakieś niekonwencjonalne wykonanie rzutu różnego. Czy nie można rotować ustawieniem, aby ciągle nie grać na siłę tego samego.
    Panie trenerze troche kreatywności, niech przeciwnicy będą zaskoczeni. Myślimy to naprawdę nie boli.
    Walczyć biegać zap…….. WZL

  2. Aj tam sie czepiasz Stokowca na to trzeba czasu on pracuje tu tylko 3 lata przez ten czas jeszcze nie zdołał wypracować żadnych schematów taktyki i zbudowac pozytywnych relcji z drużyna i troszke nie ida mu relacje z graczami team spirit / chemia i wzrost mroali graczy troszke szwankuje pod jego wodza ale mysle że trzeba byc dobrej mysli w ciagu kolejnych 3 lat może mu sie uda coś wdrążyć