fot. laczynaspilka.pl

W ostatnim meczu towarzyskim rozgrywanym w 2017 roku reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Meksykowi 0:1. Cały mecz z orzełkiem na piersi rozegrał obrońca Zagłębia Jarosław Jach, a do 70. minuty na placu gry przebywał napastnik „Miedziowych” Jakub Świerczok.

13 listopada 2017, 20:45 – Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)

Polska 0:1 Meksyk 

bramka: Raúl Jiménez 13

Polska: 1. Wojciech Szczęsny – 21. Tomasz Kędziora, 3. Artur Jędrzejczyk (46, 18. Paweł Wszołek), 4. Thiago Cionek, 25. Jarosław Jach, 13. Maciej Rybus (83, 27. Rafał Kurzawa) – 19. Piotr Zieliński, 5. Krzysztof Mączyński, 8. Karol Linetty (62, 20. Rafał Wolski), 17. Maciej Makuszewski (76, 16. Jakub Błaszczykowski) – 28. Jakub Świerczok (71, 7. Mariusz Stępiński).

Meksyk: 1. José de Jesús Corona – 7. Miguel Layún, 3. Carlos Salcedo (46, 2. Néstor Araujo), 4. Hugo Ayala (46, 23. César Montes), 15. Héctor Moreno (63, 11. Carlos Vela), 16. Jesús Gallardo – 6. Jonathan dos Santos (74, 22. Omar Govea), 5. Diego Reyes, 18. Andrés Guardado, 20. Javier Aquino (46, 8. Hirving Lozano) – 9. Raúl Jiménez (46, 19. Oribe Peralta).

sędziował: Oliver Drachta (Austria).
widzów: 32 736.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Taki Bednarek ,który nic nie osiągnął nawe w Eklapie a pokopał raptem jedną rundę odszedł z Lecha za 6 mln funtów to ile może być wart młody Jachu jako reprezentant Polski ? Znając „fachowość ” ludzi pracujących w finansach KGHM to za drobne pójdzie. Najlepsza opcja to sprzedaż zimą ale dogranie sezonu do końca w Polsce,bo jesli miałby odejść zimą a trafi na ławę w nowym klubie to MŚ zobaczy w telewizji..

  2. Do kiedy Jach ma kontrakt ? i jaką ma kwote cene wpisana w kontrakcie – jest całkiem prawdopodobne że pojedzie na mistrzostwa świata w roli rezerwowego – Co za tym idzie jego wartość rynkowa mocno podskoczy. Wiec Jak znajdzie sie nabywca na niego w nabliższych miesiącach to wcyiągnie go od nas za nie dużą kase a jego wartość w krótkim czasie mocno podskoczy.

    Nie wiem czy ktoś analizuje tą sytuacje – ale żebyśmy sie nie sfrajerzyli oddając go za drobne gdzie jest wysoce prawdopodobne że jego cena mocno podskoczy w najbliższej przyszłości.