fot. Mikołaj Olszewski

Po przegranym 1:2 meczu ligowym z Cracovią trener Piotr Stokowiec nie był zadowolony z wyniku i postawy swojego zespołu.

MICHAŁ PROBIERZ (CRACOVIA)

– Dla nas ważne, że po 15 kolejkach mamy 15 punktów. Charakter się pokazuje w trudnych momentach, kiedy zespół sam potrafi wyjść z kryzysu. Straciliśmy bramkę i pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Wiedzieliśmy, że gramy z zespołem, który w Białymstoku zagrał dobrze mimo porażki. Styl dla nas nie jest tak istotny jak punkty, które zdobyliśmy. To dobry progonostyk przed dalszą pracą.

PIOTR STOKOWIEC (ZAGŁĘBIE LUBIN)

– Ten mecz to lekcja pokory dla nas. Wynik jest mocno niezadowalający. Mecz był trudny i trzeba przyznać, zę Cracovia grała bardzo dobrze taktycznie i z dużym poświęceniem. Nam zabrakło determinacji w defensywie. Zbyt szybko uwierzyliśmy, że możemy wygrać ten mecz. Trzeba dołożyć więcej zdecydowania w ofensywie, za mało było sytuacji strzeleckich z naszej strony. Martwi to, że tracimy ostatnio dużo bramek i tutaj musimy sporo poprawić. To nie był nasz dobry mecz – trzeba to powiedzieć jasno i uderzyć się w pierś, ale nie załamujemy się tą porażką.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ