fot. S艂awomir Puciato/wboleslawcu.pl

Drodzy, z okazji 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia 偶yczymy Wam wiele spokoju i rado艣ci, a w nowym 2018 roku spe艂nienia najskrytszych marze艅! Pi艂karzom dodatkowo w nowym roku 偶yczymy samych sukces贸w sportowych i du偶o zdrowia! WESO艁YCH 艢WI膭T!

Ekipa MKS 馃檪

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. Swiateczny czas i czloweik czyta rozne ciekawostrki by zapelnic sportowy glod.
    Bundesliga od kuchni z polskim spojrzeniem:
    http://weszlo.com/2017/12/24/dzien-pilkarzem-bundesligi/

    Poniewaz osobiscie cenie Lenczyka cytat: W Braunschweig kazali mi sta膰 z opask膮 na oczach i robi膰 jask贸艂ki, by wypracowa膰 stabilizacj臋. Albo mieli艣my takie 膰wiczenie 鈥 masz sta膰 na jednej nodze i trener rzuca w twoj膮 stroj臋 nagle cztery woreczki r贸偶nego koloru i krzyczy 鈥瀋zerwony, niebieski!鈥. No i akurat te dwa musisz z艂apa膰. W Polsce by si臋 艣miali jak z Lenczyka, 偶e wuefista, ale my robimy to w Bundeslidze