fot. Zagłębie Lubin S.A.

Debiut Mariusza Lewandowskiego przed własną publicznością zakończył się zdobyciem kompletu punktów w meczu ligowym. Oto, co po meczu Zagłębie – Bruk-Bet Termalica powiedzieli trenerzy Mariusz Lewandowski i Maciej Bartoszek.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin): 

– Po raz kolejny weszliśmy w mecz bardzo nerwowo. Musimy popracować nad tym, żeby zespół był gotowy do takiej gry jak po straconej bramce już od początku spotkania. Gratuluję drużynie tego wygranego meczu, bo na pewno na to zasłużył. Mieliśmy dziś dużo strzałów, dużo akcji. Spotkanie mogło się podobać, ale jeszcze dużo pracy przed nami.

Maciej Bartoszek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) 

– Mecz dobrze rozpoczęliśmy, otworzyliśmy wynik i mogliśmy doprowadzić do 2:0. Od 25 minuty zaczęła się dominacja Zagłębia, które było bardzo dobrze dysponowane i obnażyło nasze braki w defensywie. W drugiej połowie bardzo mocno weszli rywale, my próbowaliśmy się podnieść i dłużej się utrzymywać przy piłce. A to narażało nas na groźne kontry. Dziś Zagłębie było bardzo dobrze dysponowane.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE