fot. Zagłębie Lubin S.A.

Spotkanie z Pogonią Szczecin zakończyło się dla nas szczęśliwie, bowiem w doliczonym czasie udało się zdobyć bramkę na wagę jednego punktu. Z siły charakteru swojego zespołu zadowolony był trener Mariusz Lewandowski.

Mariusz Lewandowski (Zagłębie Lubin)

– Za nami emocjonujące spotkanie. Obie drużyny stworzyły sobie sporo bramkowych sytuacji. Zagłębie i Pogoń walczyły o zwycięstwo, remis nie zadowalał nikogo. Cieszę się, że męska rozmowa, którą odbyliśmy w przerwie w szatni przyniosła efekt. Mecz wymagał pokazania charakterów i faktycznie naszym chłopakom udało się to dzisiaj.

Kosta Runjaić (Pogoń Szczecin)

– Trudno znaleźć odpowiednie słowa po takim meczu. Wszystko co powiem, może zostać opacznie zrozumiane. Byliśmy blisko wygranej, potrzebowaliśmy punktów. To bardzo rozczarowujące, w naszej szatni po meczu jest bardzo cicho. Musimy teraz wyrzucić z naszych głów, to co się dziś stało. Przygotowujemy się do następnego meczu.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Oby trener Lewandowski wyciągnął wnioski co się wydarzyło w I połowie w Szczecinie. Nasza lewa strona to była autostrada dla Deleva i jego kolegów. Nie mam na myśli tylko Balicia ale tez Jacha, który myślami jest w nowym klubie.
    Inna sprawa ze pomoc wbrew nazwie nie pomagała.
    Mam nadzieję że Tuszyńskiego nie zobaczymy już w tym roku. Facet kompletnie jest bez formy, nieprzygotowany fizycznie. Matuszczyka też bym na ławę posadził.